На окупованих територіях Донбасу під приводом «нерентабельності» так звані інвестори повертають дев’ять із 15 шахт, взятих в оренду рік тому.
Так звані інвестори на ТОТ відмовляються від дев'ятьох шахт через "нерентабельність"/ Ілюстративне фото
«Пояснення — ціни на вугілля, витрати. Правда — розграбована промисловість, токсичні відходи й нуль перспектив. Це — схема, відпрацьована ще в Криму: розікрасти, закрити, знищити все, що залишилося після України», — пишуть в ЦНС.
Відомо, що «місцева влада» та ТОТ не заперечує проти повернення активів у власність регіонів. При цьому там вважають, що оплатити створення техпроєктів з ліквідації гірничих виробок та утримання шахт до їх ліквідації чи консервації мають інвестори.
«Ці «збиткові» активи, після року російського «господарювання», планують повернути назад у «власність» маріонеткових «лнр» та «днр», — зазначає начальник Луганської ОВА Олексій Харченко. — І тут виникає цілком очікувана колізія: хто тепер буде утримувати ці підприємства, які потребують фінансування хоча б для консервації, аби запобігти екологічним та техногенним проблемам? Відповідь теж передбачувана. «Фінансувати утримання шахт до моменту консервації не бажають ані інвестори, ані окупаційна адміністрація».
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!