Українські військові виявили ворожу техніку, з якої окупанти запускають дрони по мирних українських містах, та знищили її.
ЗСУ знищили пускову установку на території Донецького аеропорту/скріншот з відео
Відео ураження опублікувала пресслужба командування Сухопутних військ ЗС України. Операцію здійснили бійці 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу.
«Наші воїни дотягнуться до кожного окупанта!» — зазначили в Сухопутних військах.
На відео видно, що для запуску дронів-камікадзе росіяни встановили додаткове обладнання на пікап. Машина розганялася, і старт ворожого безпілотника відбувався у русі. Більше ця автівка не буде брати участі в обстрілах нашої країни.
У своєму Telegram-каналі військовослужбовці батальйону безпілотних систем «Спалах» 28 ОМБр зазначили, що вперше уразили ПУ такого типу.
«Сьогоднішня рідкісна ціль — машина, що використовується як пускова установка для дронів типу „Шахед“. Вперше», — написали вони.
Нагадаємо, нещодавно оператори дронів батальйону Black Sky виявили й знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300. Росіяни розгорнули їх неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк-Маріуполь. Вартість знищеної російської техніки близько 50 мільйонів доларів.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!